З Днем весілля!!!

Дата: 19.02.2023 08:52

Сьогодні, 18 лютого 2023 року, свої долі поєднали ВАСИЛИНА КУРУЦ, бухгалтерка відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму та її наречений ІВАН КОРМОШ.
Щасливі та усміхнені молодята впевнено стали на рушничок щастя, обмінялись обручками та отримали свій перший спільний документ – свідоцтво про шлюб.
  Дорогі молодята! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого одруження від усіх працівників Зарічанської сільської ради!
Нехай ваші почуття не згаснуть ніколи, доля завжди вам посміхається, а дім буде наповнений коханням та  дитячим сміхом.
Бажаємо прожити все життя, не знаючи бід і горя, міцно кохати один одного й завжди підтримувати, радіти життю і разом прагнути до досягнення цілей. Нехай сімейне вогнище горить довго і яскраво, і ніякі вітри і холоднечі не дадуть йому згаснути. Будьте найщасливішою парою.
ГІРКО!Фото без опису