З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Дата: 18.05.2023 09:39

Щиро вітаємо зі святом національної єдності - Днем Вишиванки. Вишиванка - один з найяскравіших національних символів України, символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Це свято відображає багату історію українського народу. У цей день українці одягають традиційний національний одяг - вишиванку. Вишита сорочка самоідентифікує націю і традиції, символізує зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Не забуваймо про своє коріння, адже національна пам’ять дуже важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти і передати нащадкам.

Нехай рідна земля захищає, охороняє кожного українця від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові досягнення.

Бажаємо зміцнення української ідентичності заради перемоги над ворогом і процвітання нашої країни.

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності.