Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної пітримки ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 19.05.2023 13:29

Шановні мешканці Зарічанської територіальної громади. У зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України та проведення загальної мобілізації з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань проводиться оповіщення військовозобов'язаних громадян представниками (військовослужбовцями) першого відділу Хустського РТЦК та СП, які прибули з безпосередньої зони проведення бойових дій, просимо віднестись з порозумінням і повагою до учасників бойових дій для уникнення та запобігання конфліктних ситуацій. Додатково звертаємо увагу щодо заборони проведення відеофіксації військовослужбовців та поширення відеозаписів останніх у соціальних мережах, що є кримінально караним діянням передбаченим ст.114-2 КК України за загрожує безпеці військовослужбовців та членам їх родини.