ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЗАРІЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ! Сьогодні Україна відзначає День Конституції

Дата: 28.06.2023 09:44

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЗАРІЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Сьогодні Україна відзначає День Конституції. В умовах війни усі державні свята набули особливого значення, оскільки своє право на національні цінності нам доводиться відвойовувати у пекельному двобої.

І Конституція України – це одна з найважливіших серед цих цінностей.
Чи могли уявити творці цього документу, що через багато років ми власною кров’ю, життями будемо відстоювати права, прописані у ньому, боротися за вільне і щасливе майбутнє своїх дітей?

У цей урочистий день щиросердно бажаємо добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України. Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.

День Конституції України є важливим для кожного, хто вважає себе українцем. А те, що ми відзначаємо цей день не зважаючи на війну, яка триває, є запорукою нашої перемоги і нашого мирного майбутнього у вільній, незалежній і конституційній Україні!

З Днем Конституції!