ДОЛУЧАЙСЯ ДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ!

Дата: 03.08.2023 15:20

ДОЛУЧАЙСЯ ДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ!

Підготовка і підтримка для кожного воїна

Стабільне фінансове забезпечення (посадовий оклад від 20 тис. грн + премія до 100 тис. грн)

Забезпечення формою і засобами індивідуального захисту та повноцінне харчування

Навчання та тренування для передачі здобутого досвіду як в Україні так і за кордоном

Перспектива карʼєрного зросту, розвиток лідерських навиків.

Безкоштовне лікування та фінансова компенсація за поранення внаслідок участі в бойових діях

Соціальний захист та гарантоване страхування життя на 15 мільйонів гривень

Поширені питання

1. Навіщо потрібна мобілізація? Адже казали, що в нас достатня кількість і ми й так перемагаємо?

Для того, щоб швидше перемогти російську армію. Доки ми не переможемо ворога немає ніяких гарантій для мирного життя в жодному куточку України. День Перемоги стане першим днем повернення до мирного життя, коли вже не буде чого і кого боятися. Для того, щоб цей день настав, всі, хто можуть повинні приєднатися до ЗСУ!

1. Казали, що кожен воює на власному фронті. Я плачу податки, моя робота корисна в тилу, я підтримую армію матеріально. Хіба цього недостатньо?

Якщо не перемогти російську армію, вона прийде до тебе, в твоє місто і село. Ворога може зупинити лише військо. Під окупацією не буде змоги ні працювати, ні вберегти своїх рідних і близьких.

1. Мене одразу пошлють на фронт?

Ти будеш виконувати бойові завдання лише після підготовки та бойового злагодження твого підрозділу. Інструктори, командири та побратими з бойовим досвідом допоможуть тобі опанувати все, що ти маєш знати для ефективної служби.

1. Які документи потрібні, щоб стати на облік?

Паспорт, ідентифікаційний код та військовий квиток (за наявності).

1. Чи можу я зареєструватись не за місцем прописки?

Так, можеш! За місцем своєї реєстрації, або за місцем фактичного перебування як ВПО.

1. Хто гарантує, що я буду забезпечений всім необхідним?

Кожен захисник і захисниця отримує все потрібне спорядження та навчання для якісного виконання завдань. Народ і держава шанує кожне життя. Всі цивілізовані країни світу нас підтримують та надають всю можливу військову допомогу.

1. Я чув, що частина мобілізованих проходять навчання за кордоном. Я теж хочу, що для цього потрібно?

Для цього необхідно проходити військову службу в підрозділах, озброєних новітньою технікою. Та мати необхідну спеціальність і досвід. Все в твоїх руках.

(За матеріалами zsu.team)

Перший відділ Хустського РТЦК та СП проводить набір на військову службу за контрактом. Отримати більш детальну інформацію можна звернувшись за адресою: м. Іршава, вул. Шевченка, 39, або за телефонами: 067-213-05-35,

068-849-27-50