Інформація про конкурсні пропозиції  учасників конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна Зарічанської сільської ради

Дата: 10.08.2023 10:15

Інформація про конкурсні пропозиції

10 серпня 2023 року о 10:00 в приміщенні Зарічанської сільської ради за адресою: 90123, Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Заріччя, вул. Центральна, б/н відбулось засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з визначення ринкової (оціночної) вартості комунального майна Зарічанської сільської ради: вбудованого приміщення першого поверху Вільхівського ліцею Зарічанської сільської ради, площею 18,4 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Вільхівка, вул. Шкільна, 1А.

Відповідно до п. 4.8. Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету Зарічанської сільської ради № 25 від 31.03.2023, комісія для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності надає інформацію про конкурсні пропозиції учасників конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності:

Учасник № 1 – Приватне консалтингове підприємство «Консульт», код ЄДРПОУ 22080413, юридична адреса: м. Хуст, вул. Львівська, 145. Вартість послуги з визначення ринкової вартості комунального майна Зарічанської сільської ради - 950 грн., термін виконання – до 4 календарних днів з дня підписання договору.

Учасник № 2 – Фізична особа — підприємець – Зибіна Лідія Михайлівна, Ідентифікаційний номер фізичної особи – платника податків  1782303861, юридична адреса: м. Хуст, вул. Коротка, 16. Вартість послуги з визначення ринкової вартості комунального майна Зарічанської сільської ради – 1000 грн., термін виконання – від 5 до 10 календарних днів з дня підписання договору.