Інформація про результати конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна Зарічанської сільської ради

Дата: 10.08.2023 10:15

10 серпня 2023 року о 10:00 в приміщенні Зарічанської сільської ради за адресою: 90123, Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Заріччя, вул. Центральна, б/н, відбулось засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з визначення ринкової (оціночної) вартості комунального майна Зарічанської сільської ради: вбудованого приміщення першого поверху Вільхівського ліцею Зарічанської сільської ради, площею 18,4 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Вільхівка, вул. Шкільна, 1А.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати.

Відомості про об’єкт оцінки:

Найменування об'єкту

Адреса об'єкту

Загальна площа, кв. м.

1

Вбудоване приміщення першого поверху Вільхівського ліцею Зарічанської сільської ради, площею 18,4 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Вільхівка, вул. Шкільна, 1А

Закарпатська область, Хустський район,          с. Вільхівка, вул. Шкільна, 1А

18,4

Відповідно до п. 4.11. Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету Зарічанської сільської ради № 25 від 31.03.2023 року, Протоколу № 2 від 10.08.2023 року засідання комісії для проведення конкурсного відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна Зарічанської сільської ради, комісія повідомляє:

За рішенням конкурсної комісії переможець конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна Зарічанської сільської ради, визнано  – Приватне консалтингове підприємство «Консульт», код ЄДРПОУ 22080413, юридична адреса: м. Хуст, вул. Львівська, 145.