Вітаємо з Успінням Пресвятої Богородиці

Дата: 28.08.2023 10:38

28 серпня - Успіння Пресвятої Богородиці, одне з 12 найголовніших церковних свят, яке вшановує відхід Діви Марії з життя.

Вітаємо всіх вірників з цим величним святом, а жителів Греблі та прихожан УПЦ Вільхівки - із храмовим празником!

У цей святковий день бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації всіх планів. Нехай незгасне світло віри і високе покровительство Пресвятої Богородиці буде завжди із Вами та Вашими родинами. Нехай Пресвята Богородиця дарує кожному з Вас радість і мир, зміцнює у витривалості й вірі, захистить у годину негоди своїм покровом і збереже народ України у любові, вірі та єдності! Нехай овіяне славою свято додасть наснаги та оптимізму, а Пресвята Богородиця повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за незалежність нашої держави!