Вітаємо з Днем Знань!

Дата: 01.09.2023 09:15

На зображенні може бути: ‎текст «‎BimaeMo ا днем знань!‎»‎

Шановні вчителі, батьки, діти та всі жителі нашої громади!

Щиро вітаємо вас з Днем знань – світлим і радісним святом кожної родини, святом надії і сподівань, з якого розпочинається новий навчальний рік. Перше вересня - це свято учнів, вчителів, батьків, які разом зі своїми дітьми розпочинають новий навчальний рік.
        На жаль, це світле і радісне свято цьогоріч проходить в умовах війни, коли в державі ведуться бойові дії, тому формат навчання буде організовуватися у відповідності до безпекової ситуації в кожному регіоні. Загарбник навмисно знищує наші освітні заклади, намагаючись позбавити нас найголовнішого – нашого майбутнього. Та ми знаємо, що переможемо і все відбудуємо!
           Освіта – це фундамент будь-якого суспільства, будь-якої держави. Будьмо розумними, мудрими, виваженими!
Вірмо у свої сили та здібності.
     Дорогі учні! Бажаємо вам жаги до навчання, завзятості та старанності. Не забувайте, що від ваших успіхів і бажання навчатися залежать в майбутньому досягнення і розвиток нашої держави.
       Дякуємо вчителям, вихователям та всім працівникам освіти за нелегку, але таку важливу справу. Бути Вчителем – це служіння. Бажаємо, щоб в очах дітей, яких ви навчаєте, завжди палала іскра до знань і розвитку, аби зерно знань, які ви сієте, проростало добрими вчинками, найвищими результатами і неймовірними злетами. Зичимо кожному із вас терпіння, натхнення та оптимізму!
          Бажаємо усім головного – здоров’я, миру в країні, успіхів у навчанні та здобутків! Нехай здійсняться усі ваші мрії та сподівання!
       Бажаємо ніколи не зупинятися на дорозі Знань та завжди залишатися гідними людьми, любити свою Батьківщину. Вивчайте нашу історію, культуру, традиції та пишайтеся тим, що ви - Українці!

Все буде Україна!