УВАГА ! У четвер, 07 вересня 2023 року, з 09.00год.к.ч. до 13-14.00 год.к.ч. в приміщенні амбулаторії с.Заріччя. відбудеться забір крові.

Дата: 06.09.2023 08:00

Виконком Зарічанської сільської ради повідомляє, що наразі в Україні триває безстрокова акція здачі донорської крові "Твоя кров може воювати".

Медичним закладам потрібна кров, аби рятувати наших Героїв, адже запаси крові та її компонентів для надання невідкладної медичної допомоги постійно вичерпуються.

Долучитися до донорства та здати кров може кожен свідомий житель громади.

Забір крові відбудеться у четвер, 07 вересня 2023 року, з 09.00год.к.ч. до 13-14.00 год.к.ч. в приміщенні амбулаторії с.Заріччя.

Закликаємо всіх жителів громади, яким дозволяє стан здоров’я, прийти здати кров. Знаємо, що наша кров наближає нашу Перемогу.

Прохання до жителів поширити інформацію та інформувати сільську раду про бажання взяти участь у акції.