ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ !

Дата: 05.09.2023 08:36

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПРОСИТЬ ВСІХ ВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЕЛЕКОРИСТУВАЧІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ПРОВЕСТИ ЗНИЩЕННЯ АМБРОЗІЇ ПОЛИНОЛИСТОЇ ТА БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО НА СВОЇХ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНКАХ, ЯКІ ЗАВДАЮТЬ ЗНАЧНОЇ ШКОДИ ЗДОРОВ'Ю ЛЮДИНИ, А ТАКОЖ НАВКОЛИШНЬОМУ СЕРЕДОВИЩУ .

- Згідно статті 152 порушення державних  стандартів, норм і правил у сфері благоустрою  населених пунктів,  правил благоустрою територій населених пунктів, тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від ДВАДЦЯТИ до ВІСІМДЕСЯТИ неоподаткованих мінімумів доходів громадян  ( від 340 грн. - 1360 грн.)  .

Виконком Зарічанської сільської  ради