З Днем працівників освіти!!!

Дата: 01.10.2023 10:03

Шановні  вчителі, вихователі та всі працівники закладів освіти Зарічанської громади, вчителі-пенсіонери та всі ті, хто колись працював на освітянській ниві!

Щиро вітаємо всіх Вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Вітаємо зі святом, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в серцях дітей.

Бути вчителем нелегко, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України. Завдяки повсякденній та відданій Вашій праці виростають мудрі, справжні патріоти, сини і доньки своєї Батьківщини, які стають гордістю нашої  громади та України.

Дякуємо Вам, дорогі працівники закладів освіти, за працю, тепло, знання та доброту, що вкладаєте у кожного свого учня.

Бажаємо вам акуратних зошитів, доглянутих класів, цікавих уроків, кмітливих колег, побільше посмішок.
Нехай робота не приносить Вам втоми. Будьте мудрими і справедливими, і нехай ваш учительський талант може реалізуватися у повній мірі.
Міцного здоров’я Вам, миру і добробуту у Ваших сім’ях, творчої енергії та людської поваги, натхнення та віри у щасливий завтрашній день!

Окремі слова вдячності за самовіддану працю Вам, шановні педагоги-пенсіонери, ветерани педагогічної праці! Ваші мудрість та жертовність зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення вчителя – провідника вічних вселюдських цінностей.
Щиросердно вітаємо Вас  зі святом, зичимо міцного здоров’я, наснаги, добробуту, творчого неспокою.
Хай слово вчителя буде святим і чистим на Землі, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей!

Сільський голова     Марина ВАСЬКО
Начальник ВОКМСтаТ    Віра СОЧКА