З Днем захисника Вітчизни !!!

Дата: 01.10.2023 10:05

Щиро вітаємо всіх жителів та гостей Зарічанської громади   із Днем захисника Вітчизни, днем козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці, а прихожан Свято-Покровського храму села Вільхівка –  із храмовим святом!
Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи.
Незбагненним викликом для нас стала агресія росії. Країна покликала, і, не вагаючись, тисячі справжніх воїнів стали пліч-о-пліч на її захист.

Тож вітаємо всіх патріотів, які зараз стоять на рубежах нашої  неньки України. Бажаємо Вам, дорогі наші захисники, миру і Господнього Благословення, Віри, Надії і Любові, щастя і міцного здоров’я, достатку і  життєвої гармонії та  надійного тилу. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних, ворожі кулі оминають Вас стороною, материнська молитва оберігає в лиху годину, а дух міцнішає щоднини.
І перемога завжди буде з Вами!
Честь і слава усім нашим бійцям!
Бажаємо всім українцям спокійного, щасливого життя в мирній і процвітаючій країні! З Покровою Пресвятої Богородиці!
СЛАВА УКРАЇНІ!