Суб’єктам господарювання про нюанси першої реєстрації КОРО

Дата: 04.10.2023 09:52

Суб’єктам господарювання про нюанси першої реєстрації КОРО

Податківці інформують, які дії СГ, якщо при першій реєстрації КОРО на   господарську одиницю була заповнена реєстраційна заява ф. № 1-КОРО без інформації про РК та в подальшому не можливо зареєструвати РК до цієї КОРО.

Якщо при першій реєстрації книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) на господарську одиницю суб’єкт господарювання заповнив Заяву про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій та/або розрахункової книжки за формою № 1-КОРО (далі – реєстраційна заява за ф. № 1-КОРО, ідентифікатор J/F1311305) та зареєстрував КОРО без інформації про розрахункову книжку (далі – РК), однак в подальшому потрібно зареєструвати РК до цієї КОРО, то в такому випадку необхідно здійснити наступні дії:

- в графі «номер розрахункової книжки, яка реєструється (перереєструється)» розділу 6 «Дані щодо книги обліку розрахункових операцій та/або розрахункової книжки» реєстраційної заяви за ф. № 1-КОРО зазначити фіскальний номер КОРО та в кінці додати літеру «г» (як приклад: 7000ХХХХХХг) та через дріб вказати цифру «1».

Після цього потрібно заповнити дані щодо серії та номеру засобу контролю РК та кількості аркушів.

ДПС у Закарпатській області