Щиро вітаємо з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

Дата: 29.10.2023 08:23

Щиро вітаємо з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника усіх, чиє життя повʼязане з дорогою!

Сучасне життя важко уявити без автомобільного транспорту. Усі ми щодня користуємося транспортом, а значить – працею водіїв.

Своєю невтомною працею вони щодня роблять вагомий внесок у розвиток України та нашої громади.

Шановні перевізники!

Ваша робота має виняткове значення! Адже основна частина бюджету нашої громади -це податки, сплачені підприємцями Заріччя, власниками вантажних автомобілів. Завдяки Вашій щоденній роботі, шановні автоперевізники, та роботі водіїв ми будуємо сучасний садочок в селі Заріччя, ремонтуємо заклади освіти та культури громади, дороги, виплачуємо заробітну плату працівникам бюджетних установ! Саме завдяки автоперевізникам наша громада допомагає ЗСУ вантажними та легковими автомобілями!

Ми щиро вдячні за нелегку щоденну працю, високий професіоналізм, любов і відданість своїй справі. Спасибі за те, що в будь-яку погоду, в будь-яку пору року забезпечуєте безперебійний ритм нашого життя.

Бажаємо всім Вам безаварійного руху, відмінних доріг, надійної техніки, міцного здоров’я та удачі. Нехай на життєвих і професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло. Нехай кожен день приносить тільки позитивні емоції, радість та задоволення, вдома завжди чекає родинний затишок.

Хай дорога вам стелиться тільки добром і тільки в напрямку до нашої Перемоги!