ПІДТВЕРДИЛАСЯ ЗАГИБЕЛЬ ЩЕ ОДНОГО ВОЇНА-ЗЕМЛЯКА ЛЕЦАКА ІВАНА ІВАНОВИЧА

Дата: 10.11.2023 08:59

ПІДТВЕРДИЛАСЯ ЗАГИБЕЛЬ ЩЕ ОДНОГО ВОЇНА-ЗЕМЛЯКА ЛЕЦАКА ІВАНА ІВАНОВИЧА

Знову сумна звістка охопила нашу громаду: підтвердилася загибель жителя села Греблі ЛЕЦАКА Івана Івановича, який вважався безвісти зниклим з лютого 2023 року.

ЛЕЦАК Іван Іванович народився 24 березня 1982 року в селі Гребля. Батько був військовим, тому сімʼя проживала в м. Мукачеві.
Закінчив Мукачівську середню школу № 13, здобув юридичну освіту в УЖНУ. Працював за спеціальністю в місті Мукачеві. Після смерті батька в 2011 році проживав у рідному селі Гребля.

Після вторгнення ворога на нашу землю син військового не зміг стояти осторонь і в перші дні війни вступив у територіальну оборону, куди йшли найсміливіші та найвідданіші.

Добровільно став на військову службу 22 квітня 2022 року за призовом по мобілізації Першим відділом Хустського РТЦК та СП.

Був навідником кулеметного відділення кулеметного взводу стрілецької роти окремого стрілецького батальйону.

Відданий Військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обовʼязок, в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув під час виконання бойового завдання 03 лютого 2023 року в районі н.п. Іванівське Бахмутської територіальної громади Донецької області.

Тіло воїна ідентифіковано за результатами ДНК 27.10.2023 року.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Схиляємо голови перед відважністю, стійкістю та патріотизмом.

Вічна шана та доземний уклін Воїну-Захиснику України!

Про дату, час зустрічі та поховання загиблого Героя буде повідомлено додатково.