ЗАРІЧАНСЬКА ГРОМАДА ВІДДАЛА ОСТАННЮ ШАНУ ПОЛЕГЛОМУ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ, НАЗАВЖДИ 41-РІЧНОМУ ІВАНОВІ ЛЕЦАКУ

Дата: 19.11.2023 09:26

У селі Гребля нашої громади попрощалися з Героєм, захисником України ЛЕЦАКОМ Іваном Івановичем, мужнім воїном, справжнім патріотом, доброю і щирою людиною

Як повідомлялось раніше, ІВАН став на захист Батьківщини добровільно в перші дні повномасштабного вторгнення рф на нашу землю.

З лютого 2023 року звʼязок з воїном обірвався. З того часу вважався безвісти зниклим, але дива, на жаль, не сталося: надійшла звістка про загибель Захисника.

В суботу, 19 листопада, пролягла його остання, найсумніша путь до рідного села Гребля.

Встеливши квітами дорогу, жителі громади зустріли на колінах траурний кортеж з тілом Героя.

Прощання із Захисником та траурне служіння відбулося у сільському Домі молитви.

Нескінченним потоком, з квітами та вінками люди йшли, щоби вже назавжди попрощатися з другом, побратимом, Захисником.

По завершенню похоронного служіння під звуки оркестру тіло Героя провели до місця вічного спочинку.

Поховали Івана ЛЕЦАКА на почесному місці сільського кладовища.

В мить прощання звучав Державний Гімн України та триразові залпи почесної варти.

Односельчани та всі, хто знав Івана ЛЕЦАКА, кажуть, що він був завжди усміхненою і життєрадісною людиною. Був хорошим сином, надійним другом, братом…

Боляче. Втрачаємо молодих, сповнених планів та мрій хлопців. Ця втрата – важкий удар для родини, друзів, близьких та всієї громади.

Висловлюємо щирі співчуття родині.

Вічна памʼять та незгасна слава Герою!