Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України та ветерани війни!

Дата: 06.12.2023 09:45

Фото без описуШановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України та ветерани війни!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Саме у цей складний для нашої країни час ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.
Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

В День Збройних Сил України висловлюємо найщиріші слова подяки всім нашим захисникам і захисницям! Бажаємо Вам ПЕРЕМОГИ, миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України!

Шановні жителі громади, які зараз знаходяться на захисті нашої України!
Бажаємо вам з честю пройти складні випробування, що випали на долю, не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас! Повертайтесь до рідних домівок живими і здоровими!

Дякуємо за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових!

Здоров’я і благополуччя всім вам! Миру і злагоди!
Переконені, що Україна переможе.

Слава Україні!
Слава її Збройним Силам!