Дата: 10.01.2024 17:04

Фото без описуФото без опису

У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Зарічанськоі сільської ради запрацювало нове обладнання з видачі біометричних паспортів. У громадян є можливість отримувати адміністративні послуги  з оформлення паспортних документів у приміщенні ЦНАПу, за адресою: с. Заріччя, вул. Центральна , 9, Хустського району.

До Центру можуть звернутися усі бажаючі громадяни незалежно від реєстрації місця проживання.

Адміністраторами ЦНАПу надаються наступні паспортні послуги:

* оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);

* обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);

* обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);

* одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки.