До уваги жителів Зарічанської територіальної громади!

Дата: 18.01.2024 09:22

До уваги жителів Зарічанської територіальної громади!

27 прикордонний загін імені героїв Карпатської Січі Державної прикордонної служби України наголошує на неухильному дотриманні вимог Закону України «Про державний кордон України» та постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1147 «Про прикордонний режим», зокрема щодо недопущення порушення режиму державного кордону, прикордонного режиму, а також обмежень визначених для профілактичної смуги встановленої уздовж державного кордону (згідно розпорядження Закарпатської обласної військової адміністрації, межа профілактичної смуги становить 100 метрів). Окремо звертаємо увагу, що відповідно до пункту 7 Положення про прикордонний режим, громадяни України, іноземці та особи без громадянства в’їжджають, перебувають, проживають, проваджують роботи і пропускаються у прикордонну смугу з дозволу відповідного органу Державної прикордонної служби, який безпосередньо виконує завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону у визначеній зоні відповідальності, за наявності документів, що посвідчують їх особу.

В той же час, просимо мешканців Зарічанської територіальної громади інформувати підрозділи охорони державного кордону при виявленні невідомих та підозрілих осіб у прикордонні.