Дата: 23.01.2024 18:41

23 січня 2024 року відбулося ІІ-засідання двадцять шостої сесії восьмого скликання Зарічанської сільської ради. На засіданні було розглянуто ряд важливих питань, а саме:

• про внесення змін до рішення №75 від 04.02.2021 року «Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Зарічанської сільської ради»;
  • про внесення змін до  рішення сільської ради від 21 грудня 2023 року №1051 «Про бюджет Зарічанської сільської територіальної громади на 2024 рік»;
  • про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування                                        Філії "ДОВЖАНСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГ ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ".

На засіданні також розглянуто лист Закарпатського обласного  відокремленого підрозділу  Національної федерації годзю-рю карате та рюкю кобудо та звернення громадян. З  розглянутих питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.