З Днем єднання!

Дата: 16.02.2024 10:23

Сьогодні, 16 лютого, в Україні відзначають молоде державне свято – День єднання, започатковане президентом України Володимиром Зеленським у 2022 році на тлі підготовки Росії до вторгнення.

У можливу повномасштабну війну багато хто не хотів вірити, тому люди й далі продовжували жити звичайними турботами, ходили на роботу, навчання тощо.

Та все ж у суспільстві почалися хвилювання. Для того, аби підняти дух і зменшити психологічний тиск, Володимир Зеленський проголосив нове свято.

Воно має на меті нагадати, що саме в єднанні — наша сила. Тобто, головна мета — показати єдність українців на тлі військової загрози.

У цей день хочеться побажати, щоб  всі українці, які вірять у перемогу та наближають її всіма силами, завжди були здоровими, рішучими та вмотивованими!

Хай завжди Вас окриляє єдність нашого народу, віра та жага перемоги! З Днем єднання!