В ЗАРІЧАНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ІІ (ТЕРИТОРІАЛЬНОГО) ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Дата: 22.02.2024 20:05

Для участі у ІІ (територіальному) етапі змагань зареєструвались команди від усіх чотирьох закладів освіти з п’яти видів спорту: футзалу, баскетболу, волейболу, черліденгу та спортивного орієнтування.

Першими у боротьбу вступили юні волейболісти.

Змагання розпочалися урочисто з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання на честь загиблих в боротьбі з російськими окупантами українських воїнів.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися Зарічанський сільський голова Марина ВАСЬКО, амбасадор всеукраїнського проекту змагань Надія ЧЕГІЛЬ та директор Зарічанської гімназії Віталій СОБКО.

Вражаючий виступ вихованців хореографічного гуртка ЦПО при Вільхівському ліцеї надав емоційний старт змаганням!

Поєдинки вразили всіх присутніх своєю вольовою грою та боротьбою. Талановиті юнаки активно проявили свої командні сили та спортивні здібності. Особливо запам'ятався фінал зустрічі хлопців, де команди Греблянської та Зарічанської гімназій грали з мінімальним відривом.

Дякуємо командам Вільхівського ліцею, Греблянської та Нижньоболотнянської гімназії за чудову гру!

Вітаємо команду Зарічанської гімназії з перемогою в II етапі та бажаємо успіху в III етапі змагань!