Дані для декларації стосовно членів сімʼї відтепер можна отримати за допомогою застосунку “Дія” за декілька кліків в Реєстрі декларацій.

Дата: 08.03.2024 18:41

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

НАЗК + Дія: дані для декларації стосовно членів сімʼї відтепер можна отримати за допомогою застосунку “Дія” за декілька кліків в Реєстрі декларацій

Уже від сьогодні, 8 березня 2024 року, декларанти можуть сформувати довідку “Дані для декларації” за 2023 рік з даними не лише стосовно себе, а й стосовно членів сім’ї. Як це зробити - читайте за посиланням https://bit.ly/4c5kgtm та тут👇

❗️Нагадуємо, до завершення кампанії декларування залишилося менше місяця. Встигніть подати декларацію до 31 березня включно.

НАЗК турбується про декларантів та розробило таку можливість обміну даними разом з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки проекту USAID - US Agency for International Development / UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та при підтримці Фонд Східна Європа.