КРАСНЕ ПОЛЕ: 85-РІЧЧЯ ПРОГОЛОШЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ

Дата: 15.03.2024 16:36

КРАСНЕ ПОЛЕ: 85-РІЧЧЯ ПРОГОЛОШЕННЯ КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ

Сьогодні, 15 березня 2024 року, до річниці проголошення Карпатської України на Красному Полі поблизу Хуста відбувся мітинг-реквієм за загиблими у                   1939-му році воїнами Карпатської Січі.

Керівництво області, голови громад, керівники районів, правоохоронних органів, представники громадських об’єднань та пересічні громадяни, які прийшли вшанувати річницю  Карпатської України, поклали квіти до підніжжя Пам’ятного Хреста. Перед присутніми виступили перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький та голова обласної ради Роман Сарай. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих у 1939 році та всіх, хто загинув внаслідок збройної агресії російської федерації.

Загалом протягом березня 1939 року було вбито близько двох тисяч захисників Карпатської України, понад сім тисяч українців зазнали переслідувань.

Світла пам’ять героям, які віддали своє життя за Батьківщину.