ЧЕРГОВА ВТРАТА В ЗАРІЧАНСЬКІЙ ГРОМАДІ: ЛАВИ НЕБЕСНОГО ВІЙСЬКА ПОПОВНИВ ЖИТЕЛЬ ВІЛЬХІВКИ

Дата: 08.04.2024 21:16

Сумна звістка про смерть нашого земляка, військовослужбовця Збройних Сил України МАТІКА Михайла Івановича, сколихнула Зарічанську громаду.

Невимовний біль охоплює серце кожного її мешканця.

МАТІКО Михайло Іванович народився 16 жовтня 1982 року в с. Вільхівка Іршавського району Закарпатської області.

На службу в ЗСУ Михайло був призваний 08.09.2023 року. Сумлінно виконував свій військовий обов’язок, мав велике бажання захищати рідну Батьківщину.

09.11.2023 року старший сержант МАТІКО Михайло отримав поранення під час безпосередньої участі у бойових діях по захисту Батьківщини, при виконанні бойових завдань у складі військової частини А4355 в районі населеного пункту Бахмут.

Внаслідок тяжких поранень, які виявилися несумісні з життям, на 41-му році життя Герой поповнив лави небесного війська…

У полеглого воїна залишилася мама, яка проводжає в засвіти вже другого синочка.

Приносимо щирі співчуття мамі МАТІКА Михайла, рідним, близьким та друзям. Схиляємо голови в скорботі разом з вами.

Вічна шана та доземний уклін Воїну-Захиснику України!

Чин похорону полеглого Героя відбудеться в середу, 10.04.2024. Прощання із Героєм в рідній домівці - 0 12.00 к.ч., чин похорону - о 13.00 к.ч. у Вільхівському греко-католицькому храмі. Про час зустрічі Героя буде повідомлено додатково.

На зображенні може бути: 1 особа та борода