З Днем матері!

Дата: 12.05.2024 09:14

Дорогі матері, бабусі, жінки!

Щиросердечно вітаємо Вас зі святом – Днем матері!

Дякуємо Вам за Ваших прекрасних синів та дочок, за Ваше терпіння і мужність, за Вашу витримку і материнську любов. Дякуємо Вам за ласку і ніжність, за довгі та безсонні ночі, за переживання та турботу, за напутні слова і благословення, за мудрі поради.

В умовах війни, коли кращі діти матерів, кращі сини і дочки України віддають свої життя за Батьківщину, багато матерів нашої країни зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки, не скажуть таке миле кожному серцю слово «мама». Ваші діти, шановні матері, – Герої! Їх імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях.

Дякуємо Вам за Ваших синів, за Вашу витримку і материнську любов.

Дякуємо і в ноги кланяємося всім матерям, чиї сини і дочки зараз стоять на захисті України та боронять рідну Неньку від російських окупантів або знаходяться в полоні.

Нехай Вас Бог береже. Дочекайтесь своїх Героїв!

Глибокої пошани та щирої подяки Вам.

Нехай на обличчі кожної матері будуть лише сльози щастя та гордості за своїх дітей.

Бажаємо міцного здоров’я кожній мамі, бабусі, жінці! Злагоди у сім’ях! Опіки від Пресвятої Богородиці та такої довгоочікуваної перемоги!