Інформаційне повідомлення щодо порядку складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи

Дата: 13.06.2024 10:07
Кількість переглядів: 54

Фото без опису

06.06.2024 під головуванням  Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І. А. департамент соціального захисту населення обласної військової адміністрації повідомляє про наступне.

На виконання пункту 7 Порядку денного Міністерством соціальної політики України підготовлено інформаційне повідомлення про порядок складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства/фактичного місця проживання особи (далі-Акт обстеження), з текстом якого можна ознайомитися за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23774.html.