Дата: від до Скинути

Обласна військова адміністрація повідомляє, що продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) розпочато другий цикл грантової програми, яка реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

14:15 10.01.2024

Увага! Важлива інформація!

Торговельні онлайн-майданчики стали незамінними для людей, які шукають зручний та швидкий спосіб не тільки здійснити покупку, а й продати власний товар. Проте разом зі зростанням популярності онлайн-майданчиків, також зростає кількість шахраїв, які намагаються обманути продавців. Сьогодні ми розглянемо схеми шахрайства на онлайн-платформах та поради, які допоможуть продавцям продавати безпечно.

14:43 25.12.2023