21 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Сьогодні ми віддаємо шану патріотизму й мужності українців, які виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів нашої держави. Згадуючи історичні події Помаранчевої та революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, ще глибше усвідомлюємо подвиг громадян у боротьбі за правду, за свободу – за Україну.   Сьогодні ми знову відстоюємо нашу Незалежність, наше прагнення жити у вільній, суверенній країні. Зі зброєю в руках ми захищаємо нашу свободу від загарбників. Перемогли тоді, переможемо й тепер, бо правда за тими, хто з гідністю виборює свою свободу на своїй рідній землі! Вічна пам'ять тим, хто віддав за нашу Свободу своє життя. З Днем Гідності та Свободи! Слава Захисникам і Захисницям, всім, хто боронить Україну від ворога! Бажаємо всім мирного неба, єдності - Перемоги нашій Україні!

09:15 21.11.2023