Важлива інформація!!!

Як повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло федоров, гроші з єПідтримки можна витратити на допомогу українській армії.

16:21 25.02.2022

ІНФОРМУВАННЯ!!!

Українцям показали маяки окупантів для наведення ракет і просять знищувати їх

08:26 25.02.2022

УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Внаслідок агресії Росії проти України на територію Закарпатської області прибувають переселенці з інших областей нашої країни. Закликаємо жителів  громади, які готові надати тимчасове місце перебування постраждалим від російської агресії, телефонувати за номером тел. Зарічанської сільської ради +380989414464 або за номерами працівників сільської ради

23:25 24.02.2022

ІНФОРМУВАННЯ!!!

Зарічанська сільська рада просить звернути увагу на підозрілих людей на вулицях нашої громади. Зокрема особливу увагу слід звертати на підозрілих осіб у камуфляжному одязі, людей з елементами червоного кольору на одязі, та підозрілих предметів. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб з червоними елементами на одязі слід повідомляти на спецлінію поліції 102 або в Зарічанську сільську раду за номерами тел.+380989414464, Також просимо усіх цивільних громадян не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі, зберігати спокій та довіряти лише офіційній інформації.

21:09 24.02.2022