Пролунав останній дзвінок.

І пролунав останній дзвінок... Навчання завершилося. Останній дзвоник пролунав у закладах освіти Зарічанської громади. Цього дня усі- дорослі і діти- стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання, зволожені очі батьків випускників, які вдивляються в своїх вже дорослих синів та доньок .

14:20 29.05.2021

Вітання зі святом.

Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері.

16:13 09.05.2021

Вшанування Великого Кобзаря

09 березня 207 років тому народилася найвеличніша постать в історії українського народу, найвідоміший український митець, художник, поет Тарас Шевченко. В цей весняний  день українці та весь цивілізований світ відзначають річницю з дня його народження.

18:02 09.03.2021

До уваги багатодітних сімей.

Роз’яснення для побутових споживачів щодо компенсації на оплату електричної енергії у зв’язку з відміною окремих знижених тарифів.

10:50 11.02.2021

Новини соціальної сфери

Кабінет Міністрів України прийняв ряд нормативно-правових актів, які мають вплив на місцеве самоврядування у сфері соціального захисту населення.

16:58 02.02.2021

Новини соціальної сфери

Для ефективної організації соціальних послуг в громадах необхідно удосконалити електронні системи - АМУ звернулася до Мінсоцполітики  02 / Лютий, 2021

16:57 02.02.2021