Основні питання та відповіді щодо роботи з е-лікарняними
1.Щодо визначення страхового стажу для розрахунку суми допомоги за лікарняним16:54 14.12.2021
Основні питання та відповіді щодо роботи з е-лікарняними
1.Щодо визначення страхового стажу для розрахунку суми допомоги за лікарняним16:54 14.12.2021
10:18 26.11.2021
15:27 24.11.2021
Допомога на утримання дитини на Гіді
Допомога на утримання дитини на Гіді16:29 15.11.2021
Повідомлення про оголошення конкурсу
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Зарічанська сільська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:10:31 10.11.2021
09:05 26.10.2021
Конкурс на посаду директора Греблянськоі гімназії.
У Зарічанській сільській раді 22 жовтня 2021 року відбувся конкурс на посаду директора Греблянськоі гімназії. Конкурс відбувся у три етапи: І етап– перевірка знань законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти. ІІ етап– перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання. ІІІ етап– представлення публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.16:35 22.10.2021
Конкурс на вакантну посаду директора Греблянськоі гімназії.
22.10.2021 року о 12.00 у приміщенні Зарічанськоі сільськоі ради (вул. Центральна,9) відбудеться конкурс на вакантну посаду директора Греблянськоі гімназії.09:20 18.10.2021
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА, ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
14 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА, ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ Шановні жителі громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника та захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час фашистської навали. Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до захисників і захисниць зараз – під час російської агресії. У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Тисячі людей, серед них і жителі нашої громади, живим щитом стали між ворожою силою на Сході та мирною Україною. Багато хто з них, на жаль, віддав за нашу свободу своє життя, як і наш земляк Юрій Король. У цей день хочеться побажати усім захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. Нехай веде нас до перемоги незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Від душі бажаю всім щастя, радості, добра та натхнення. Хай над нашою Україною буде мирним небо, а в кожній родині панують злагода та благополуччя. З повагою Сільський голова Марина Васько13:45 14.10.2021
09:58 13.10.2021